Home / Nieuws / Maas & Waal Nieuws / Jan Boerakker erelid Time Out ’74

Jan Boerakker erelid Time Out ’74

Jan Boerakker erelid Time Out '74
Jan Boerakker erelid Time Out ’74

MAASBOMMEL-Tijdens een bezoek bij hem thuis werd Jan Boerakker door de huidige voorzitter en wedstrijd secretaris op 4 december 2014 benoemd tot erelid van volleybalvereniging Time Out ‘74. De volleybalvereniging bestaat dit jaar 40 jaar en Jan Boerakker is er vanaf het begin al bij. Hij was medeoprichter van deze gezellige volleybalvereniging te Maasbommel.

Het was de carnaval van 1974 toen Jan Boerakker en een aantal andere Maasbommelse jongens het idee kregen om een volleybal vereniging te starten. Op 1 maart 1974 was het zover en werd Time Out ’74 officieel opgericht. Jan was vanaf het begin af aan al voorzitter, en is dat meer dan 20 jaar gebleven. Vol trots toont hij dan ook het beeld dat hij destijds kreeg vooKranenburgr zijn 20 jaar voorzitterschap. Volleyballen deed hij met plezier en veel passie. In het begin in de Nevobo competitie, waar Jan en zijn team tot de eerste divisie opklommen. Later werd Time Out ’74 meer een recreanten volleybal vereniging, en daar werd Jan met zijn team wel 10 keer op rij kampioen in de A klasse. Ook in het buitenland werden toernooien bezocht, zoals Hongarije, Duitsland en België. Een aantal jaren geleden werd Jan ziek, en nu kan hij door zuurstof gebrek niet meer volleyballen. Tijdens de gezellige avond komen we dan ook al snel op een andere hobby van Jan Boerakker, namelijk de geschiedenis van Maasbommel. En met dezelfde passie en energie, die hij bij het volleyballen toonde, begint hij te vertellen over de twee kastelen die in Maasbommel hebben gestaan. Het Hof aan de Raadhuisdijk 14 en Huys Kraenenburg gelegen tussen de kerk en de dijk in Maasbommel. Allerlei foto’s en kranten artikelen heeft hij verzameld en leest hij ons voor: “Het huys den Croonenborch, met den bongaert, hoff, gepaet ende aencleven van dien, soo ’t selve binnen Maesbommel in sijn oude bepalinge is gelegen, streckende tot in de Maeze; met noch twee campen, liggende tegen het voors”. Zijn droom is, vertelt hij later, om nog eens een boek te schrijven over de geschiedenis van Maasbommel. Als iemand nog iets heeft over de geschiedenis van Maasbommel, of iets wil weten. Dan kun je terecht bij Jan Boerakker aan de Hoflaan in Maasbommel. Jan bedankt voor al je inzet de laatste 40 jaar bij Time Out ’74.

Check Also

“Bijna” kampioen Waalkanters?

Opnieuw mocht het bestuur op 15 april aantreden om een potentiële kampioenswedstrijd bij te wonen …

8 reacties

  1. Van harte gefeliciteerd Jan. Bedankt voor het oprichten daarom hebben wij van time out 3 nu zo’n leuk damesteam.

  2. Ted,Susan,Sanne en Marloes

    Proficiat met je benoeming als erelid,SUPER. Als jij/jullie hier niet mee begonnen waren konden wij nu niet gezellig volleyballen. Bedankt! Je mag best trots zijn, wij zijn het in ieder geval wel op jou.

    Grtjes Ted,Susan,Sanne en Marloes

  3. Dennis, Danielle en Cas

    Ome Jan, proficiat met je benoeming tot erelid! Mede dankzij jou kunnen we iedere week een lekker potje volleyballen bij Time Out! Hier mag je trots op zijn!

    Liefs Dennis, Danielle en Cas

  4. Proficiat met je benoeming tot erelid van Time Out 74.
    Nou Jan daar mag je trots op zijn.

    Groeten van Jan John en Sjan van Dijk.

  5. Beste Jan,

    Hartelijk Gefeliciteerd met deze benoeming en je kunt inderdaad met trots terugkijken wat je allemaal voor de club hebt gedaan.
    Zonder jouw inzet en die van anderen hadden we waarschijnlijk nooit een vereniging gehad en dus ook niet kunnen genieten van het mooie volleybalspel. De leden die we gehad hebben en die we nog nog steeds hebben zijn daar dan ook erg blij mee, dat dit in ons kleine dorpje bestaat.
    Groeten Maya

  6. Bij deze wil ik het bestuur van Time-Out hartelijk danken voor mijn
    erelidmaatschap. Ik ben er trots op en voel mij zeer vereerd.
    Groet,
    Jan Boerakker

  7. Emile en René Petit

    Beste Jan,

    Van harte gefeliciteerd met deze eer!

    Hartelijke groet,

    Emile en René

  8. Richard van Kraaij

    Jan,

    Proficiat met je benoeming tot erelid van Time Out ’74
    Bedankt voor alles wat je voor de club hebt gedaan
    Je hebt het dik verdiend

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.