De eerste set ging vrij makkelijk naar Driesprong (12-25) maar de tweede set ging heen en weer. Ichthus werd beter en er volgde zelfs een rally van zeker 3- tot 4 minuten om daarna via een time-out weer even op adem te komen voor beide teams. Ichthus kon Driesprong echter niet tegenhouden die ook de tweede set won.
De derde set gaf een zelfde beeld waar beide teams naar hartenlust scoorden maar ook hier trok Driesprong aan het langste eind en met het binnenhalen van de derde gewonnen set was het kampioenschap een feit.
De vierde set was zeker geen formaliteit want beide teams gingen weer vol voor de winst echter het was deze keer Ichthus die aan het langste eind trok en werd de wedstrijd beëindigd met een 3-1 winst voor Driesprong 1.
Het spelniveau was mooi om te zien met gevarieerde aanvallen van Driesprong en een hele sterke 3 meter aanval van Ichthus, Uiteraard werd het kampioenschap gevierd na de derde set en kwamen de spelers van Ichthus op de helft van Driesprong om ze te feliciteren.
Recreatief Volleybal Maas – Waal – Rijn Recreatief volleybal voor iedereen!
Dank je Pieter! Geheel wederzijds, het was weer een ouderwets mooi duel. We kijken uit naar volgend jaar, gezellig, tot dan!
Mannen van de Driesprong, van harte gefeliciteerd! Altijd een plezier om tegen jullie te spelen en een verdiend kampioenschap! tot volgend jaar!