Siok

Contact vereniging Siok (Boven-Leeuwen)

Wim van Kruisbergen (Heren) 0487-593286 / 06-22904829 wimvkruisbergen@upcmail.nl Margreet de Kadt (Dames) 0487-592434 / 06-19165506 toonmargreetdekadt@outlook.com Brigitta Hendriks (Gemengd) 0487-593858 06-22028789 pbhendriks@outlook.com

Siok

21:00
Kulturhus de Meent Afferden

5001 Blok 69 3 DC - Siok 1 DC

19:30
Dorpshuis de Horst Horssen

5003 Atalante 4 DC - Siok 2 DC

20:15
Kulturhus dn Dulper Boven-Leeuwen

1006 Siok 1 HA - Tinnegieter HA

21:45
Kulturhus dn Dulper Boven-Leeuwen

2002 Siok 2 HB - Weekenders 3 HB

21:15
Kulturhus de Meent Afferden

2005 Blok 69 3 HB - Siok 2 HB

20:15
Kulturhus dn Dulper Boven-Leeuwen

5005 Siok 1 DC - Boemerang Komeet DC

21:30
Sportzaal De Mijlpaal Hernen

1009 Hurry Up HA - Siok 1 HA

21:45
Kulturhus dn Dulper Boven-Leeuwen

5006 Siok 2 DC - Weekenders 2 DC

19:30
Dorpshuis de Horst Horssen

5010 Atalante 4 DC - Siok 1 DC

20:15
Kulturhus dn Dulper Boven-Leeuwen

1015 Siok 1 HA - Blok 69 2 HA

21:15
Dorpshuis de Horst Horssen

1016 Atalante 2 HA - Siok 1 HA

20:15
Kulturhus dn Dulper Boven-Leeuwen

B702 Siok BG - TiVoC 3 G1

19:30
Sportcentrum Arcus Wijchen

5016 Trivos DC - Siok 2 DC

20:15
Kulturhus dn Dulper Boven-Leeuwen

2018 Siok 2 HB - Isala 77 4 HB

21:45
Kulturhus dn Dulper Boven-Leeuwen

1024 Siok 1 HA - Isala 77 2 HA

20:15
Kulturhus dn Dulper Boven-Leeuwen

5019 Siok 2 DC - Touche 2 DC

21:30
MFA De Rosmolen Beneden-Leeuwen

2020 Isala 77 3 HB - Siok 2 HB

21:45
Kulturhus dn Dulper Boven-Leeuwen

5018 Siok 1 DC - Weekenders 2 DC

20:15
Kulturhus dn Dulper Boven-Leeuwen

5022 Siok 1 DC - Touche 2 DC

21:30
Sporthal de Heuvel Druten

1027 Boemerang Komeet HA - Siok 1 HA

21:45
Kulturhus dn Dulper Boven-Leeuwen

5023 Siok 2 DC - Blok 69 3 DC

20:15
MFA het Hanzehuys Maasbommel

2023 Time Out 74 3 HB - Siok 2 HB

20:15
Kulturhus dn Dulper Boven-Leeuwen

5027 Siok 2 DC - Time Out 74 3 DC

20:15
Kulturhus dn Dulper Boven-Leeuwen

1035 Siok 1 HA - Time Out 74 1 HA

21:45
Kulturhus dn Dulper Boven-Leeuwen

5026 Siok 1 DC - Trivos DC

21:45
Kulturhus dn Dulper Boven-Leeuwen

2025 Siok 2 HB - Time Out 74 2 HB

20:15
Kulturhus dn Dulper Boven-Leeuwen

5031 Siok 1 DC - Siok 2 DC

21:30
Dorpshuis De Lier Puiflijk

2029 Flamingos 2 HB - Siok 2 HB

19:45
Ontmoetingscentrum De Paulus Winssen

1040 Weekenders 1 HA - Siok 1 HA

19:15
Sporthal de Heuvel Druten

5033 Boemerang Komeet DC - Siok 2 DC

20:00
MFA het Hanzehuys Maasbommel

5034 Time Out 74 3 DC - Siok 1 DC

20:15
Kulturhus dn Dulper Boven-Leeuwen

2036 Siok 2 HB - Weekenders 2 HB

21:45
Kulturhus dn Dulper Boven-Leeuwen

1044 Siok 1 HA - Flamingos 1 HA

19:45
Ontmoetingscentrum De Paulus Winssen

2037 Weekenders 3 HB - Siok 2 HB

21:00
Gymzaal PWA School Echteld

B704 Volo G1 - Siok BG

20:15
Kulturhus dn Dulper Boven-Leeuwen

5037 Siok 1 DC - Blok 69 3 DC

21:45
Kulturhus dn Dulper Boven-Leeuwen

5038 Siok 2 DC - Atalante 4 DC

19:15
Sporthal de Heuvel Druten

5041 Boemerang Komeet DC - Siok 1 DC

20:15
Kulturhus dn Dulper Boven-Leeuwen

1054 Siok 1 HA - Hurry Up HA

21:45
Kulturhus dn Dulper Boven-Leeuwen

2042 Siok 2 HB - Blok 69 3 HB

20:45
Sporthal De Tinnegieter Beuningen

1055 Tinnegieter HA - Siok 1 HA

21:15
Kulturhus de Meent Afferden

1058 Blok 69 2 HA - Siok 1 HA

20:15
Kulturhus dn Dulper Boven-Leeuwen

5045 Siok 1 DC - Atalante 4 DC

20:00
Sporthal den Hoender Dreumel

5050 Touche 2 DC - Siok 2 DC

20:15
Kulturhus dn Dulper Boven-Leeuwen

2050 Siok 2 HB - Isala 77 3 HB

21:45
Kulturhus dn Dulper Boven-Leeuwen

1065 Siok 1 HA - Atalante 2 HA

19:45
Ontmoetingscentrum De Paulus Winssen

5051 Weekenders 2 DC - Siok 1 DC

19:45
MFA De Rosmolen Beneden-Leeuwen

2054 Isala 77 4 HB - Siok 2 HB

20:15
Kulturhus dn Dulper Boven-Leeuwen

5054 Siok 2 DC - Trivos DC

21:30
MFA De Rosmolen Beneden-Leeuwen

1068 Isala 77 2 HA - Siok 1 HA

19:45
Ontmoetingscentrum De Paulus Winssen

5056 Weekenders 2 DC - Siok 2 DC

21:00
Kulturhus de Meent Afferden

5057 Blok 69 3 DC - Siok 2 DC

20:00
Sporthal den Hoender Dreumel

5058 Touche 2 DC - Siok 1 DC

20:15
Kulturhus dn Dulper Boven-Leeuwen

1075 Siok 1 HA - Boemerang Komeet HA

21:45
Kulturhus dn Dulper Boven-Leeuwen

2059 Siok 2 HB - Time Out 74 3 HB

21:15
MFA het Hanzehuys Maasbommel

1076 Time Out 74 1 HA - Siok 1 HA

19:30
Sportcentrum Arcus Wijchen

5063 Trivos DC - Siok 1 DC

20:00
MFA het Hanzehuys Maasbommel

5062 Time Out 74 3 DC - Siok 2 DC

20:15
MFA het Hanzehuys Maasbommel

2063 Time Out 74 2 HB - Siok 2 HB

20:15
Kulturhus dn Dulper Boven-Leeuwen

B705 Siok BG - TiVoC 2 GH

20:15
Kulturhus dn Dulper Boven-Leeuwen

5066 Siok 2 DC - Siok 1 DC

20:15
Kulturhus dn Dulper Boven-Leeuwen

2066 Siok 2 HB - Flamingos 2 HB

21:45
Kulturhus dn Dulper Boven-Leeuwen

1085 Siok 1 HA - Weekenders 1 HA

20:15
Kulturhus dn Dulper Boven-Leeuwen

5069 Siok 2 DC - Boemerang Komeet DC

21:30
Dorpshuis De Lier Puiflijk

1088 Flamingos 1 HA - Siok 1 HA

21:45
Kulturhus dn Dulper Boven-Leeuwen

5071 Siok 1 DC - Time Out 74 3 DC

19:45
Ontmoetingscentrum De Paulus Winssen

2071 Weekenders 2 HB - Siok 2 HB

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.