Home / Verenigingen / Isala

Isala

www.isala77.nl

Contact vereniging Isala '77 (Beneden-Leeuwen)

Hetty van Ooijen
06-55716204
0487-593732
recreanten@isala77.nl

Isala ’77

21:15
Dorpshuis de Horst Horssen

3002 Atalante 1 DA - Isala 77 DA

19:45
MFA De Rosmolen Beneden-Leeuwen

1005 Isala 77 2 HA - Boemerang Komeet HA

21:15
Sportcomplex De Sportwaard Zaltbommel

004 Phoenix 1 HT - Isala 77 / Blok 69 HT

21:30
MFA De Rosmolen Beneden-Leeuwen

2001 Isala 77 4 HB - Time Out 74 3 HB

20:15
MFA het Hanzehuys Maasbommel

2003 Time Out 74 2 HB - Isala 77 3 HB

19:45
MFA De Rosmolen Beneden-Leeuwen

3007 Isala 77 DA - Flamingos 1 DA

21:30
Dorpshuis De Lier Puiflijk

2006 Flamingos 2 HB - Isala 77 4 HB

21:30
MFA De Rosmolen Beneden-Leeuwen

2007 Isala 77 3 HB - Weekenders 2 HB

19:45
Ontmoetingscentrum De Paulus Winssen

1010 Weekenders 1 HA - Isala 77 2 HA

19:45
MFA De Rosmolen Beneden-Leeuwen

007 Isala 77 / Blok 69 HT - Olympia HT

21:15
Kulturhus de Meent Afferden

2010 Blok 69 3 HB - Isala 77 3 HB

19:45
MFA De Rosmolen Beneden-Leeuwen

2011 Isala 77 4 HB - Weekenders 3 HB

20:00
Sporthal de Biezenwei Opheusden

705 Odysseus 1 GH - Isala 77 1 GH

21:30
MFA De Rosmolen Beneden-Leeuwen

1014 Isala 77 2 HA - Tinnegieter HA

22:00
Sportzaal de Hoekenburg Rijswijk(GLD)

009 Driesprong 1 HT - Isala 77 / Blok 69 HT

19:45
MFA De Rosmolen Beneden-Leeuwen

709 Isala 77 1 GH - Smash GH

21:15
Kulturhus de Meent Afferden

1017 Blok 69 2 HA - Isala 77 2 HA

19:45
MFA De Rosmolen Beneden-Leeuwen

016 Isala 77 / Blok 69 HT - Phoenix 2 HT

20:00
Betuwe Sporthal Tiel

710 TiVoC 2 GH - Isala 77 1 GH

19:45
MFA De Rosmolen Beneden-Leeuwen

2017 Isala 77 3 HB - Time Out 74 3 HB

20:15
Kulturhus dn Dulper Boven-Leeuwen

2018 Siok 2 HB - Isala 77 4 HB

21:30
MFA De Rosmolen Beneden-Leeuwen

3017 Isala 77 DA - Atalante 2 DA

21:45
Kulturhus dn Dulper Boven-Leeuwen

1024 Siok 1 HA - Isala 77 2 HA

20:00
Betuwe Sporthal Tiel

B714 TiVoC 1 GH - Isala 77 1 GH

20:30
Dorpshuis Toevershof Varik

018 Waalkanters 1 HT - Isala 77 / Blok 69 HT

19:45
MFA De Rosmolen Beneden-Leeuwen

3019 Isala 77 DA - Blok 69 1 DA

21:30
MFA De Rosmolen Beneden-Leeuwen

2020 Isala 77 3 HB - Siok 2 HB

19:45
MFA het Hanzehuys Maasbommel

3021 Time Out 74 1 DA - Isala 77 DA

19:45
MFA De Rosmolen Beneden-Leeuwen

1028 Isala 77 2 HA - Time Out 74 1 HA

21:30
MFA De Rosmolen Beneden-Leeuwen

714 Isala 77 1 GH - Blok 69 GH

21:30
Dorpshuis De Lier Puiflijk

2022 Flamingos 2 HB - Isala 77 3 HB

19:45
MFA De Rosmolen Beneden-Leeuwen

2024 Isala 77 3 HB - Weekenders 3 HB

21:30
MFA De Rosmolen Beneden-Leeuwen

3027 Isala 77 DA - Tinnegieter DA

21:30
Dorpshuis De Lier Puiflijk

1033 Flamingos 1 HA - Isala 77 2 HA

19:45
Ontmoetingscentrum De Paulus Winssen

2027 Weekenders 2 HB - Isala 77 4 HB

21:00
De Elzenhof Dalem

716 Davo 77 GH - Isala 77 1 GH

19:45
MFA De Rosmolen Beneden-Leeuwen

2028 Isala 77 4 HB - Time Out 74 2 HB

21:30
MFA De Rosmolen Beneden-Leeuwen

025 Isala 77 / Blok 69 HT - Atalante 1 HT

19:45
Sportcomplex De Sportwaard Zaltbommel

3032 Phoenix DA - Isala 77 DA

19:45
MFA De Rosmolen Beneden-Leeuwen

029 Isala 77 / Blok 69 HT - DLA HT

19:45
MFA De Rosmolen Beneden-Leeuwen

2030 Isala 77 4 HB - Blok 69 3 HB

21:30
MFA De Rosmolen Beneden-Leeuwen

1038 Isala 77 2 HA - Hurry Up HA

21:15
Dorpshuis de Horst Horssen

1041 Atalante 2 HA - Isala 77 2 HA

19:45
MFA De Rosmolen Beneden-Leeuwen

3036 Isala 77 DA - Olympia DA

21:30
MFA De Rosmolen Beneden-Leeuwen

2035 Isala 77 3 HB - Isala 77 4 HB

21:30
MFA De Rosmolen Beneden-Leeuwen

B717 Isala 77 1 GH - Phoenix G1

20:30
Gemeenschapshuis Keijsershof Opijnen

B719 sv de Waal G1 - Isala 77 1 GH

19:45
MFA De Rosmolen Beneden-Leeuwen

2039 Isala 77 3 HB - Time Out 74 2 HB

21:30
MFA De Rosmolen Beneden-Leeuwen

3039 Isala 77 DA - Atalante 1 DA

20:15
MFA het Hanzehuys Maasbommel

2040 Time Out 74 3 HB - Isala 77 4 HB

20:00
Betuwe Sporthal Tiel

719 TiVoC 1 GH - Isala 77 1 GH

20:15
Dorpshuis De Lier Puiflijk

3041 Flamingos 1 DA - Isala 77 DA

21:15
MFA De Rosmolen Beneden-Leeuwen

032 Isala 77 / Blok 69 HT - Phoenix 1 HT

19:45
MFA De Rosmolen Beneden-Leeuwen

1053 Isala 77 2 HA - Weekenders 1 HA

21:30
MFA De Rosmolen Beneden-Leeuwen

2041 Isala 77 4 HB - Flamingos 2 HB

21:15
Sportzaal De Linie Ochten

034 Olympia HT - Isala 77 / Blok 69 HT

21:30
Sporthal de Heuvel Druten

1047 Boemerang Komeet HA - Isala 77 2 HA

21:15
MFA De Rosmolen Beneden-Leeuwen

036 Isala 77 / Blok 69 HT - Driesprong 1 HT

20:45
Sporthal De Tinnegieter Beuningen

1056 Tinnegieter HA - Isala 77 2 HA

21:30
MFA De Rosmolen Beneden-Leeuwen

B722 Isala 77 1 GH - GO 97 GB

19:45
Ontmoetingscentrum De Paulus Winssen

2045 Weekenders 3 HB - Isala 77 4 HB

19:45
MFA De Rosmolen Beneden-Leeuwen

2047 Isala 77 3 HB - Blok 69 3 HB

21:00
Kulturhus de Meent Afferden

3049 Blok 69 1 DA - Isala 77 DA

19:45
MFA De Rosmolen Beneden-Leeuwen

727 Isala 77 1 GH - Odysseus 1 GH

19:45
MFA De Rosmolen Beneden-Leeuwen

1064 Isala 77 2 HA - Blok 69 2 HA

20:15
Kulturhus dn Dulper Boven-Leeuwen

2050 Siok 2 HB - Isala 77 3 HB

21:15
Sportzaal de Copper Hei en Boeicop

729 Smash GH - Isala 77 1 GH

21:15
Dorpshuis de Horst Horssen

3053 Atalante 2 DA - Isala 77 DA

19:45
MFA De Rosmolen Beneden-Leeuwen

2054 Isala 77 4 HB - Siok 2 HB

21:15
Sportcomplex De Sportwaard Zaltbommel

044 Phoenix 2 HT - Isala 77 / Blok 69 HT

21:30
MFA De Rosmolen Beneden-Leeuwen

1068 Isala 77 2 HA - Siok 1 HA

20:15
MFA het Hanzehuys Maasbommel

2055 Time Out 74 3 HB - Isala 77 3 HB

21:15
MFA De Rosmolen Beneden-Leeuwen

045 Isala 77 / Blok 69 HT - Waalkanters 1 HT

19:45
MFA De Rosmolen Beneden-Leeuwen

732 Isala 77 1 GH - TiVoC 2 GH

19:45
Ontmoetingscentrum De Paulus Winssen

2056 Weekenders 2 HB - Isala 77 3 HB

21:15
MFA het Hanzehuys Maasbommel

1071 Time Out 74 1 HA - Isala 77 2 HA

19:45
MFA De Rosmolen Beneden-Leeuwen

3060 Isala 77 DA - Time Out 74 1 DA

20:45
Sporthal De Tinnegieter Beuningen

3061 Tinnegieter DA - Isala 77 DA

21:30
MFA De Rosmolen Beneden-Leeuwen

2058 Isala 77 3 HB - Flamingos 2 HB

20:15
MFA het Hanzehuys Maasbommel

2060 Time Out 74 2 HB - Isala 77 4 HB

19:45
MFA De Rosmolen Beneden-Leeuwen

1078 Isala 77 2 HA - Flamingos 1 HA

21:30
MFA De Rosmolen Beneden-Leeuwen

2062 Isala 77 4 HB - Weekenders 2 HB

21:30
Dorpshuis de Horst Horssen

051 Atalante 1 HT - Isala 77 / Blok 69 HT

19:45
Ontmoetingscentrum De Paulus Winssen

2064 Weekenders 3 HB - Isala 77 3 HB

21:15
Kulturhus de Meent Afferden

2065 Blok 69 3 HB - Isala 77 4 HB

19:45
MFA De Rosmolen Beneden-Leeuwen

3069 Isala 77 DA - Phoenix DA

21:30
MFA De Rosmolen Beneden-Leeuwen

737 Isala 77 1 GH - Davo 77 GH

21:30
Sportzaal De Mijlpaal Hernen

1084 Hurry Up HA - Isala 77 2 HA

20:30
Ichthus College Veenendaal

053 DLA HT - Isala 77 / Blok 69 HT

19:45
Sportzaal De Linie Ochten

3071 Olympia DA - Isala 77 DA

19:45
MFA De Rosmolen Beneden-Leeuwen

1089 Isala 77 2 HA - Atalante 2 HA

21:30
MFA De Rosmolen Beneden-Leeuwen

2069 Isala 77 4 HB - Isala 77 3 HB

19:45
MFA De Rosmolen Beneden-Leeuwen

741 Isala 77 1 GH - TiVoC 1 GH

21:15
Kulturhus de Meent Afferden

742 Blok 69 GH - Isala 77 1 GH

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.