Home / Verenigingen / Blok ’69

Blok ’69

www.vvblok69.nl

Contact vereniging Blok '69 (Afferden)

Joyce Jilesen
06-48403380
wedstrijdsecretariaatblok69@gmail.com

Blok ’69

21:00
Sportzaal de Hoekenburg Rijswijk(GLD)

B711 Driesprong BG - Blok 69 GH

21:00
Kulturhus de Meent Afferden

5001 Blok 69 3 DC - Siok 1 DC

21:00
Kulturhus de Meent Afferden

3001 Blok 69 1 DA - Tinnegieter DA

21:15
Kulturhus de Meent Afferden

1002 Blok 69 2 HA - Weekenders 1 HA

21:15
Sportcomplex De Sportwaard Zaltbommel

004 Phoenix 1 HT - Isala 77 / Blok 69 HT

21:15
Kulturhus de Meent Afferden

1003 Blok 69 2 HA - Tinnegieter HA

19:45
Ontmoetingscentrum De Paulus Winssen

2004 Weekenders 2 HB - Blok 69 3 HB

20:30
Sportzaal de Hoekenburg Rijswijk(GLD)

4004 Driesprong DB - Blok 69 2 DB

21:00
Kulturhus de Meent Afferden

4005 Blok 69 2 DB - Touche 1 DB

21:15
Kulturhus de Meent Afferden

2005 Blok 69 3 HB - Siok 2 HB

20:00
Sporthal den Hoender Dreumel

5008 Touche 2 DC - Blok 69 3 DC

21:15
Kulturhus de Meent Afferden

703 Blok 69 GH - Smash GH

19:45
MFA De Rosmolen Beneden-Leeuwen

007 Isala 77 / Blok 69 HT - Olympia HT

20:00
Betuwe Sporthal Tiel

704 TiVoC 2 GH - Blok 69 GH

21:00
Kulturhus de Meent Afferden

5009 Blok 69 3 DC - Boemerang Komeet DC

19:30
Dorpshuis de Horst Horssen

4012 Atalante 3 DB - Blok 69 2 DB

21:15
Kulturhus de Meent Afferden

2010 Blok 69 3 HB - Isala 77 3 HB

20:15
Kulturhus dn Dulper Boven-Leeuwen

1015 Siok 1 HA - Blok 69 2 HA

20:00
Betuwe Sporthal Tiel

707 TiVoC 1 GH - Blok 69 GH

21:00
Kulturhus de Meent Afferden

3012 Blok 69 1 DA - Phoenix DA

22:00
Sportzaal de Hoekenburg Rijswijk(GLD)

009 Driesprong 1 HT - Isala 77 / Blok 69 HT

21:00
Kulturhus de Meent Afferden

4016 Blok 69 2 DB - Gouden Leeuw DB

21:15
Kulturhus de Meent Afferden

1017 Blok 69 2 HA - Isala 77 2 HA

19:45
MFA De Rosmolen Beneden-Leeuwen

016 Isala 77 / Blok 69 HT - Phoenix 2 HT

20:15
MFA het Hanzehuys Maasbommel

2015 Time Out 74 3 HB - Blok 69 3 HB

20:15
Sportzaal De Mijlpaal Hernen

4020 Hurry Up DB - Blok 69 2 DB

21:15
MFA het Hanzehuys Maasbommel

1020 Time Out 74 1 HA - Blok 69 2 HA

21:00
Kulturhus de Meent Afferden

5014 Blok 69 3 DC - Atalante 4 DC

21:15
Kulturhus de Meent Afferden

2016 Blok 69 3 HB - Flamingos 2 HB

21:00
Kulturhus de Meent Afferden

3018 Blok 69 1 DA - Olympia DA

20:30
Dorpshuis Toevershof Varik

018 Waalkanters 1 HT - Isala 77 / Blok 69 HT

21:15
Kulturhus de Meent Afferden

712 Blok 69 GH - Davo 77 GH

19:45
MFA De Rosmolen Beneden-Leeuwen

3019 Isala 77 DA - Blok 69 1 DA

21:30
Sportcentrum Arcus Wijchen

5020 Trivos DC - Blok 69 3 DC

19:45
Ontmoetingscentrum De Paulus Winssen

2021 Weekenders 3 HB - Blok 69 3 HB

21:00
Kulturhus de Meent Afferden

4026 Blok 69 2 DB - Time Out 74 2 DB

21:15
Dorpshuis de Horst Horssen

3022 Atalante 2 DA - Blok 69 1 DA

21:15
Kulturhus de Meent Afferden

1026 Blok 69 2 HA - Flamingos 1 HA

21:30
MFA De Rosmolen Beneden-Leeuwen

714 Isala 77 1 GH - Blok 69 GH

21:45
Kulturhus dn Dulper Boven-Leeuwen

5023 Siok 2 DC - Blok 69 3 DC

21:00
Kulturhus de Meent Afferden

5025 Blok 69 3 DC - Weekenders 2 DC

21:15
Kulturhus de Meent Afferden

B707 Blok 69 GH - Smash GH

21:30
Sportzaal De Mijlpaal Hernen

1034 Hurry Up HA - Blok 69 2 HA

20:00
Sporthal de Randhorst Geldermalsen

4034 GO 97 DB - Blok 69 2 DB

21:00
Kulturhus de Meent Afferden

3028 Blok 69 1 DA - Atalante 1 DA

21:30
MFA De Rosmolen Beneden-Leeuwen

025 Isala 77 / Blok 69 HT - Atalante 1 HT

19:45
MFA het Hanzehuys Maasbommel

3030 Time Out 74 1 DA - Blok 69 1 DA

21:00
Kulturhus de Meent Afferden

4038 Blok 69 2 DB - Weekenders DB

21:15
Kulturhus de Meent Afferden

1037 Blok 69 2 HA - Atalante 2 HA

19:45
MFA De Rosmolen Beneden-Leeuwen

029 Isala 77 / Blok 69 HT - DLA HT

19:45
MFA De Rosmolen Beneden-Leeuwen

2030 Isala 77 4 HB - Blok 69 3 HB

20:00
MFA het Hanzehuys Maasbommel

5032 Time Out 74 3 DC - Blok 69 3 DC

20:15
Dorpshuis De Lier Puiflijk

4042 Flamingos 2 DB - Blok 69 2 DB

21:00
Kulturhus de Meent Afferden

3033 Blok 69 1 DA - Flamingos 1 DA

21:15
Kulturhus de Meent Afferden

2033 Blok 69 3 HB - Time Out 74 2 HB

21:30
Sporthal de Heuvel Druten

1042 Boemerang Komeet HA - Blok 69 2 HA

19:45
MFA De Rosmolen Beneden-Leeuwen

B710 Isala 77 2 GB - Blok 69 GH

21:00
Kulturhus de Meent Afferden

4046 Blok 69 2 DB - Driesprong DB

21:15
Kulturhus de Meent Afferden

2038 Blok 69 3 HB - Weekenders 2 HB

20:15
Kulturhus dn Dulper Boven-Leeuwen

5037 Siok 1 DC - Blok 69 3 DC

20:45
Sporthal De Tinnegieter Beuningen

3040 Tinnegieter DA - Blok 69 1 DA

19:45
Ontmoetingscentrum De Paulus Winssen

1049 Weekenders 1 HA - Blok 69 2 HA

21:00
Kulturhus de Meent Afferden

5042 Blok 69 3 DC - Touche 2 DC

20:45
Sporthal De Tinnegieter Beuningen

1051 Tinnegieter HA - Blok 69 2 HA

21:15
MFA De Rosmolen Beneden-Leeuwen

032 Isala 77 / Blok 69 HT - Phoenix 1 HT

20:00
Sporthal de Biezenwei Opheusden

720 Odysseus 1 GH - Blok 69 GH

20:00
Sporthal den Hoender Dreumel

4054 Touche 1 DB - Blok 69 2 DB

21:45
Kulturhus dn Dulper Boven-Leeuwen

2042 Siok 2 HB - Blok 69 3 HB

21:15
Sportzaal De Linie Ochten

034 Olympia HT - Isala 77 / Blok 69 HT

21:15
MFA De Rosmolen Beneden-Leeuwen

036 Isala 77 / Blok 69 HT - Driesprong 1 HT

21:15
Sportzaal de Copper Hei en Boeicop

724 Smash GH - Blok 69 GH

19:15
Sporthal de Heuvel Druten

5044 Boemerang Komeet DC - Blok 69 3 DC

21:00
Kulturhus de Meent Afferden

4056 Blok 69 2 DB - Atalante 3 DB

21:15
Kulturhus de Meent Afferden

1058 Blok 69 2 HA - Siok 1 HA

19:45
Sportcomplex De Sportwaard Zaltbommel

3047 Phoenix DA - Blok 69 1 DA

19:45
MFA De Rosmolen Beneden-Leeuwen

2047 Isala 77 3 HB - Blok 69 3 HB

21:00
Kulturhus de Meent Afferden

3049 Blok 69 1 DA - Isala 77 DA

21:15
Kulturhus de Meent Afferden

726 Blok 69 GH - TiVoC 2 GH

20:00
Wijkcentrum de Doorkijk Druten

4061 Gouden Leeuw DB - Blok 69 2 DB

21:00
Kulturhus de Meent Afferden

5048 Blok 69 3 DC - Trivos DC

21:15
Kulturhus de Meent Afferden

2049 Blok 69 3 HB - Time Out 74 3 HB

19:45
MFA De Rosmolen Beneden-Leeuwen

1064 Isala 77 2 HA - Blok 69 2 HA

21:00
Kulturhus de Meent Afferden

4065 Blok 69 2 DB - Hurry Up DB

19:30
Dorpshuis de Horst Horssen

5053 Atalante 4 DC - Blok 69 3 DC

19:45
Sportzaal De Linie Ochten

3054 Olympia DA - Blok 69 1 DA

21:15
Kulturhus de Meent Afferden

1066 Blok 69 2 HA - Time Out 74 1 HA

21:15
Sportcomplex De Sportwaard Zaltbommel

044 Phoenix 2 HT - Isala 77 / Blok 69 HT

21:30
Dorpshuis De Lier Puiflijk

2053 Flamingos 2 HB - Blok 69 3 HB

21:00
Kulturhus de Meent Afferden

3056 Blok 69 1 DA - Atalante 2 DA

21:00
De Elzenhof Dalem

731 Davo 77 GH - Blok 69 GH

21:15
MFA De Rosmolen Beneden-Leeuwen

045 Isala 77 / Blok 69 HT - Waalkanters 1 HT

21:00
Kulturhus de Meent Afferden

5057 Blok 69 3 DC - Siok 2 DC

20:00
MFA het Hanzehuys Maasbommel

4073 Time Out 74 2 DB - Blok 69 2 DB

21:15
Kulturhus de Meent Afferden

2057 Blok 69 3 HB - Weekenders 3 HB

21:30
Dorpshuis De Lier Puiflijk

1073 Flamingos 1 HA - Blok 69 2 HA

21:00
Kulturhus de Meent Afferden

4077 Blok 69 2 DB - GO 97 DB

21:15
Dorpshuis de Horst Horssen

3063 Atalante 1 DA - Blok 69 1 DA

21:15
Kulturhus de Meent Afferden

1077 Blok 69 2 HA - Hurry Up HA

19:45
Ontmoetingscentrum De Paulus Winssen

5064 Weekenders 2 DC - Blok 69 3 DC

21:00
Kulturhus de Meent Afferden

5065 Blok 69 3 DC - Time Out 74 3 DC

21:15
Kulturhus de Meent Afferden

735 Blok 69 GH - TiVoC 1 GH

21:30
Dorpshuis de Horst Horssen

051 Atalante 1 HT - Isala 77 / Blok 69 HT

21:00
Kulturhus de Meent Afferden

3066 Blok 69 1 DA - Time Out 74 1 DA

21:15
Kulturhus de Meent Afferden

2065 Blok 69 3 HB - Isala 77 4 HB

21:15
Dorpshuis de Horst Horssen

1081 Atalante 2 HA - Blok 69 2 HA

19:45
Ontmoetingscentrum De Paulus Winssen

4085 Weekenders DB - Blok 69 2 DB

20:15
Dorpshuis De Lier Puiflijk

3070 Flamingos 1 DA - Blok 69 1 DA

20:30
Ichthus College Veenendaal

053 DLA HT - Isala 77 / Blok 69 HT

21:00
Kulturhus de Meent Afferden

4088 Blok 69 2 DB - Flamingos 2 DB

21:15
Kulturhus de Meent Afferden

1087 Blok 69 2 HA - Boemerang Komeet HA

20:15
MFA het Hanzehuys Maasbommel

2070 Time Out 74 2 HB - Blok 69 3 HB

21:15
Kulturhus de Meent Afferden

740 Blok 69 GH - Odysseus 1 GH

21:15
Kulturhus de Meent Afferden

742 Blok 69 GH - Isala 77 1 GH

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.