Home / Verenigingen / Atalante

Atalante

www.atalantehorssen.nl

Contact vereniging Atalante (Horssen)

Ruud Booij
06 5284 8338
ruudbooij@hotmail.com

Atalante

21:15
MFA het Hanzehuys Maasbommel

1001 Time Out 74 1 HA - Atalante 2 HA

19:30
Dorpshuis de Horst Horssen

5003 Atalante 4 DC - Siok 2 DC

19:30
Dorpshuis de Horst Horssen

4003 Atalante 3 DB - Weekenders DB

19:45
Sportzaal De Linie Ochten

3003 Olympia DA - Atalante 2 DA

21:15
Dorpshuis de Horst Horssen

3002 Atalante 1 DA - Isala 77 DA

21:30
Dorpshuis de Horst Horssen

003 Atalante 1 HT - DLA HT

21:15
Dorpshuis de Horst Horssen

3006 Atalante 2 DA - Atalante 1 DA

21:15
Dorpshuis de Horst Horssen

1007 Atalante 2 HA - Flamingos 1 HA

20:00
MFA het Hanzehuys Maasbommel

5007 Time Out 74 3 DC - Atalante 4 DC

21:15
Sportcomplex De Sportwaard Zaltbommel

008 Phoenix 2 HT - Atalante 1 HT

20:15
Dorpshuis De Lier Puiflijk

3009 Flamingos 1 DA - Atalante 2 DA

19:30
Dorpshuis de Horst Horssen

5010 Atalante 4 DC - Siok 1 DC

19:30
Dorpshuis de Horst Horssen

4012 Atalante 3 DB - Blok 69 2 DB

21:15
Dorpshuis de Horst Horssen

3010 Atalante 1 DA - Time Out 74 1 DA

21:30
Sportzaal De Mijlpaal Hernen

1013 Hurry Up HA - Atalante 2 HA

20:15
Dorpshuis De Lier Puiflijk

4015 Flamingos 2 DB - Atalante 3 DB

21:30
Dorpshuis de Horst Horssen

011 Atalante 1 HT - Phoenix 1 HT

20:30
Dorpshuis Toevershof Varik

014 Waalkanters 1 HT - Atalante 1 HT

21:15
Dorpshuis de Horst Horssen

1016 Atalante 2 HA - Siok 1 HA

21:00
Kulturhus de Meent Afferden

5014 Blok 69 3 DC - Atalante 4 DC

21:15
Dorpshuis de Horst Horssen

3016 Atalante 1 DA - Phoenix DA

21:15
Dorpshuis de Horst Horssen

1021 Atalante 2 HA - Boemerang Komeet HA

21:15
Sporthal de Ring Zaltbommel

B013 Phoenix 3 H1 - Atalante 1 HT

21:30
MFA De Rosmolen Beneden-Leeuwen

3017 Isala 77 DA - Atalante 2 DA

20:30
Sportzaal de Hoekenburg Rijswijk(GLD)

4022 Driesprong DB - Atalante 3 DB

19:15
Sporthal de Heuvel Druten

5017 Boemerang Komeet DC - Atalante 4 DC

20:00
Sporthal den Hoender Dreumel

4025 Touche 1 DB - Atalante 3 DB

20:45
Sporthal De Tinnegieter Beuningen

3020 Tinnegieter DA - Atalante 1 DA

21:30
Dorpshuis de Horst Horssen

019 Atalante 1 HT - Olympia HT

19:30
Dorpshuis de Horst Horssen

5021 Atalante 4 DC - Weekenders 2 DC

19:30
Dorpshuis de Horst Horssen

4028 Atalante 3 DB - Gouden Leeuw DB

19:45
Sportzaal De Linie Ochten

3023 Olympia DA - Atalante 1 DA

21:15
Dorpshuis de Horst Horssen

3022 Atalante 2 DA - Blok 69 1 DA

21:30
Dorpshuis de Horst Horssen

B016 Atalante 1 HT - Phoenix 1 HT

19:45
Ontmoetingscentrum De Paulus Winssen

1030 Weekenders 1 HA - Atalante 2 HA

20:15
Sportzaal De Mijlpaal Hernen

4031 Hurry Up DB - Atalante 3 DB

21:15
Dorpshuis de Horst Horssen

3026 Atalante 2 DA - Time Out 74 1 DA

21:15
Dorpshuis de Horst Horssen

1031 Atalante 2 HA - Tinnegieter HA

20:30
Ichthus College Veenendaal

023 DLA HT - Atalante 1 HT

21:00
Kulturhus de Meent Afferden

3028 Blok 69 1 DA - Atalante 1 DA

20:45
Sporthal De Tinnegieter Beuningen

3029 Tinnegieter DA - Atalante 2 DA

21:30
MFA De Rosmolen Beneden-Leeuwen

025 Isala 77 / Blok 69 HT - Atalante 1 HT

20:00
Sporthal de Randhorst Geldermalsen

4036 GO 97 DB - Atalante 3 DB

19:30
Dorpshuis de Horst Horssen

5030 Atalante 4 DC - Touche 2 DC

19:30
Dorpshuis de Horst Horssen

4040 Atalante 3 DB - Time Out 74 2 DB

21:15
Dorpshuis de Horst Horssen

3031 Atalante 1 DA - Flamingos 1 DA

21:15
Kulturhus de Meent Afferden

1037 Blok 69 2 HA - Atalante 2 HA

21:30
Dorpshuis de Horst Horssen

028 Atalante 1 HT - Driesprong 1 HT

21:15
Dorpshuis de Horst Horssen

3035 Atalante 2 DA - Phoenix DA

21:15
Dorpshuis de Horst Horssen

1041 Atalante 2 HA - Isala 77 2 HA

19:30
Sportcentrum Arcus Wijchen

5036 Trivos DC - Atalante 4 DC

21:15
Dorpshuis de Horst Horssen

3038 Atalante 2 DA - Olympia DA

21:15
Dorpshuis de Horst Horssen

1046 Atalante 2 HA - Time Out 74 1 HA

21:30
MFA De Rosmolen Beneden-Leeuwen

3039 Isala 77 DA - Atalante 1 DA

21:45
Kulturhus dn Dulper Boven-Leeuwen

5038 Siok 2 DC - Atalante 4 DC

19:45
Ontmoetingscentrum De Paulus Winssen

4050 Weekenders DB - Atalante 3 DB

19:30
Dorpshuis de Horst Horssen

5043 Atalante 4 DC - Time Out 74 3 DC

19:30
Dorpshuis de Horst Horssen

4053 Atalante 3 DB - Flamingos 2 DB

21:15
Dorpshuis de Horst Horssen

3042 Atalante 1 DA - Atalante 2 DA

21:30
Dorpshuis De Lier Puiflijk

1052 Flamingos 1 HA - Atalante 2 HA

21:30
Dorpshuis de Horst Horssen

037 Atalante 1 HT - Phoenix 2 HT

19:45
MFA het Hanzehuys Maasbommel

3045 Time Out 74 1 DA - Atalante 1 DA

21:00
Kulturhus de Meent Afferden

4056 Blok 69 2 DB - Atalante 3 DB

21:15
Dorpshuis de Horst Horssen

3046 Atalante 2 DA - Flamingos 1 DA

21:15
Dorpshuis de Horst Horssen

1057 Atalante 2 HA - Hurry Up HA

20:15
Kulturhus dn Dulper Boven-Leeuwen

5045 Siok 1 DC - Atalante 4 DC

21:15
Sportcomplex De Sportwaard Zaltbommel

040 Phoenix 1 HT - Atalante 1 HT

19:30
Dorpshuis de Horst Horssen

5049 Atalante 4 DC - Boemerang Komeet DC

19:30
Dorpshuis de Horst Horssen

4063 Atalante 3 DB - Touche 1 DB

21:15
Dorpshuis de Horst Horssen

3051 Atalante 1 DA - Tinnegieter DA

21:45
Kulturhus dn Dulper Boven-Leeuwen

1065 Siok 1 HA - Atalante 2 HA

19:30
Dorpshuis de Horst Horssen

5053 Atalante 4 DC - Blok 69 3 DC

19:30
Dorpshuis de Horst Horssen

4067 Atalante 3 DB - Driesprong DB

21:15
Dorpshuis de Horst Horssen

3053 Atalante 2 DA - Isala 77 DA

19:45
Sportcomplex De Sportwaard Zaltbommel

3055 Phoenix DA - Atalante 1 DA

21:30
Dorpshuis de Horst Horssen

043 Atalante 1 HT - Waalkanters 1 HT

21:30
Sporthal de Heuvel Druten

1067 Boemerang Komeet HA - Atalante 2 HA

21:00
Kulturhus de Meent Afferden

3056 Blok 69 1 DA - Atalante 2 DA

21:30
Dorpshuis de Horst Horssen

B019 Atalante 1 HT - Boemerang Komeet HA

20:00
Wijkcentrum de Doorkijk Druten

4071 Gouden Leeuw DB - Atalante 3 DB

21:15
Dorpshuis de Horst Horssen

3059 Atalante 1 DA - Olympia DA

21:15
Sportzaal De Linie Ochten

047 Olympia HT - Atalante 1 HT

21:15
Dorpshuis de Horst Horssen

1072 Atalante 2 HA - Weekenders 1 HA

19:45
Ontmoetingscentrum De Paulus Winssen

5060 Weekenders 2 DC - Atalante 4 DC

19:45
MFA het Hanzehuys Maasbommel

3062 Time Out 74 1 DA - Atalante 2 DA

19:30
Dorpshuis de Horst Horssen

4079 Atalante 3 DB - Hurry Up DB

21:15
Dorpshuis de Horst Horssen

3063 Atalante 1 DA - Blok 69 1 DA

20:45
Sporthal De Tinnegieter Beuningen

1079 Tinnegieter HA - Atalante 2 HA

21:30
Dorpshuis de Horst Horssen

051 Atalante 1 HT - Isala 77 / Blok 69 HT

20:15
Dorpshuis De Lier Puiflijk

3067 Flamingos 1 DA - Atalante 1 DA

20:00
MFA het Hanzehuys Maasbommel

4082 Time Out 74 2 DB - Atalante 3 DB

21:15
Dorpshuis de Horst Horssen

3068 Atalante 2 DA - Tinnegieter DA

21:15
Dorpshuis de Horst Horssen

1081 Atalante 2 HA - Blok 69 2 HA

20:00
Sporthal den Hoender Dreumel

5067 Touche 2 DC - Atalante 4 DC

22:00
Sportzaal de Hoekenburg Rijswijk(GLD)

054 Driesprong 1 HT - Atalante 1 HT

19:30
Dorpshuis de Horst Horssen

5070 Atalante 4 DC - Trivos DC

19:30
Dorpshuis de Horst Horssen

4089 Atalante 3 DB - GO 97 DB

19:45
Sportcomplex De Sportwaard Zaltbommel

3072 Phoenix DA - Atalante 2 DA

19:45
MFA De Rosmolen Beneden-Leeuwen

1089 Isala 77 2 HA - Atalante 2 HA

20:00
Sporthal de Randhorst Geldermalsen

B021 GO 97 HH - Atalante 1 HT

2 reacties

  1. Werner Basten

    Hallo Jeske,

    Ik zie nu pas dat je een bericht hier geplaatst hebt.
    Ruud Booij zal binnenkort contact met je zoeken.

    Succes!

  2. Jeske Overdevest

    He Werner,

    Mochten we ooit weer mogen dan zou ik graag ook mee komen volleyballen
    Ik weet nl niet welk team het beste bij mij past?
    je mag mij bellen op 0657063429

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.