Home / Over RECVOL / Leden adviesraad

Leden adviesraad

De Adviesraad van RECVOL Rivierenland telt 1 lid per ingeschreven vereniging.
Hieronder treffen jullie deze leden met hun afgevaardigden in alfabetische volgorde aan.

Davo (Dalem)
Janine de Jong
telefoon 0183 562414 / 06 3814 2598
e-mail: harryenjanine@kpnplanet.nl

vv de Driesprong (Rijswijk)
Han Helmink
telefoon 06 4211 0337
e-mail: hanhelmink@icloud.com

DVC ’68 (Deil)
Arie Verkou
telefoon 0345 651 916 / 06 2280 4721
e-mail: a.verkou@upcmail.nl

Excelsior Volleybal (Rhenen)
Maartje Jansen
telefoon 06 4983 1771
e-mail: maartje_jansen@hotmail.com

GO ’97 (Geldermalsen)
Aafke Bronts
telefoon 06 4379 2759
e-mail: aafkebronts@hotmail.com

Ichthus (Veenendaal)
Stefan de Roos
telefoon 06 3316 4595
e-mail: stefanderoos@hotmail.com

Keep Fit (Tiel)
Henk van Helsdingen
telefoon 06 2081 2044
e-mail: hjvhelsdingen@gmail.com

Kozakken (Zoelen)
Bert van Hemert
telefoon 06 2181 0800
e-mail: g.hemert25@upcmail.nl

Linga (Wadenoijen)
Eric de Haan
telefoon : 06 662 290
e-mail: volleybal@lingia.nl

Lingeboys (Geldermalsen)
Rini van Zetten
telefoon 06 2736 2776
e-mail: lingeboys.recvol@gmail.com

vv Neder-Betuwe
Marina Meurs
telefoon 06 3129 9933
e-mail: marinameurs@gmail.com

vv Odysseus (Opheusden)
Adrie van Wijk
telefoon 06 5394 8939
e-mail: agwijk1963@kpnmail.nl

sv Olympia (Ochten)
Sjerp Lukasse
telefoon 06 2958 1032
e-mail: recvol@olympiaochten.nl

vv Phoenix (Zaltbommel)
Frank Koster
telefoon 06 4620 1641
e-mail: crz@phoenixzaltbommel.nl

vc Shot (Culemborg)
Rennie Vellinga
telefoon 06 3855 4698
e-mail: rennie.vellinga@gmail.com

Smash (Hei en Boeicop)
Alwin van Dijk
telefoon 06 2117 1202
e-mail: alwinvdijk@gmail.com

SVB (Beesd)
Marjo van Dijk

telefoon 06 3055 3257
e-mail: sport@svb-beesd.nl

TiVoC (Tiel)
Ronald Boelen
telefoon 06 2156 4843
e-mail: boelen@xs4all.nl

sv VOLO (Echteld)
Walter van Wamel
telefoon 0344 641 214
e-mail: walter@vanwamel.net

sv de Waal (Opijnen)
Wietske Maters
telefoon Info via wedstrijd@recvol.nl
e-mail: Info via wedstrijd@recvol.nl

Waalkanters (Varik)
Niek Huyberts
telefoon 06 1537 2155
e-mail: niekhuyberts@gmail.com

Wij Houden Vol (Asperen)
Wicky van Loo
telefoon 06 2153 8507
e-mail: aweorca@msn.com